VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******


Investice & investiční příležitosti.

Investiční diamanty jsou dodávány ve spolupráci s partnery. BOOLER DIAMONDS LLC dodává pouze nekonfliktní diamanty /Kimberlijský proces/ s mezinárodně uznávanými certifikáty GIA, EGL. Menší diamanty než 0,47ct mohou mít certifikát naší společnosti norem GIA, nebo ruských norem. Stejně tak na přání zákazníka můžeme k certifikátům GIA, EGL...., vystavit certifikát v ruské normě. Společnost Moshe Namdar & Co má globální působnost a podílí se na světových trzích s největším spotřebním a diamantovým šperkem, od USA po Evropu až do Asie. Jak můžete očekávat od diamantové společnosti s globálním rozměrem, Moshe Namdar & Co Ltd se účastní významných výstav po celém světě. Mezi ně patří Hong Kong Gem and Belear Fair, JCK Show v Las Vegas a mnoho dalších. Novinky: Již před loňskými vánocemi naše mateřská společnost Booler Diamonds LLC ,začala s velkoobchodní činností v oblasti prodeje šperkových a investičních diamantů v české republice,následovat bude Polsko,Slovensko,a postupně další evropské země včetně Moldávie a Ukrainy.

Diamant 21,70 ct s GIA Certifikátem

Diamant 21,70 ct s GIA Certifikátem

Vlastnosti:

Váha: 21,70 ct

Brus: Round

Barva: H

Čistota: VS2

Velikost: 17,88 mm

certifikát: GIA Cena se může mírně lišit dle aktuálního kurzu CZK/USD. Jedná se o velké diamanty, kterými naše společnost disponuje, avšak jsou na skladě mimo území ČR a tedy termín dodání je 30 dnů! Vzhledem k velmi nízkým cenám (nejnižším na trhu) nemůžete na tento produkt již uplatit jakoukoliv slevu či slevový kupón. Tento produkt dodáme klientovi rámci celé EU a prověříme s ním pravost briliantu.

22,550,000 Kč

(BOOLER INVEST Limited – czech republic branch)

Černý diamant, 0,88 ct

Černý diamant 0,88ct.

vhodný do šperků s kombinací s bílým zlatem.

Velikost: 5,15 mm

Barva: Černá

Brus: Round

Váha: 0,88 ct

Foto je pouze ilustrativní

Diamant 0,1216, fancy yellow

Krásný žlutý diamant 0,1216ct.

vhodný do vložení do šperku.

Velikost: 3,17 mm

Barva: YELLOW Brus:

Round Váha: 0,1216 ct

Diamant 8,10 ct s GIA Certifikátem

Diamant 8,10 ct s GIA Certifikátem.

Diamant s GIA Certifikátem.

Vlastnosti: Váha: 8,10 ct

Brus: Round

Barva: G

Čistota: VS1

Velikost: 12,84 mm certifikát: GIA Cena se může mírně lišit dle aktuálního kurzu CZK/USD. Jedná se o velké diamanty, kterými naše společnost disponuje, avšak jsou na skladě mimo území ČR a tedy termín dodání je 30 dnů! Vzhledem k velmi nízkým cenám (nejnižším na trhu) nemůžete na tento produkt již uplatit jakoukoliv slevu či slevový kupón.

Tento produkt dodáme klientovi rámci celé EU a prověříme s ním pravost briliantu.

Diamant 16,62 ct s GIA Certifikátem

Diamant 16,62 ct s GIA Certifikátem.

Váha: 16,62 ct

Brus: Round

Barva: H

Čis

tota: VS2

Velikost: 16,42 mm

certifikát: GIA Cena se může mírně lišit dle aktuálního kurzu CZK/USD. Jedná se o velké diamanty, kterými naše společnost disponuje, avšak jsou na skladě mimo území ČR a tedy termín dodání je 30 dnů! Vzhledem k velmi nízkým cenám (nejnižším na trhu) nemůžete na tento produkt již uplatit jakoukoliv slevu či slevový kupón.

Tento produkt dodáme klientovi rámci celé EU a prověříme s ním pravost briliantu.

19.590.000,- Kč

22.01 carat D FL GIA

Diamant 22.01 carat D, FL, GIA.

Round 22,01 ct

D FL ( better than IF )

Type IIA ( highest D color )

EX, EX, EX, None

 

pouze ilustrativní.


Yellow Diamond 11.57 ct

Yellow Diamond 11.57 ct certifikát od GIA.

Carat weight:                             11,57ct

Color grade:                    Fancy intesive yellou

Color origin                            Natural

Color distribution:                    Even

Clarity grade:                           VS1

 

Yellow Diamond 11.57 ct for US $ 340,150 total.

 

 

Diamant 1 mm, 0,0051 ct

Diamant o velikost 1 mm vhodný na vložení do šperku jako doplněk k většímu diamantu.

Velikost: 1 mm

Barva: G/H

Brus:Round

Váha: 0,0051 ct

čistota: SI

Cena: 95,- CZK

Diamant 1,5 mm, 0,0151ct.

Diamant o velikost 1,5 mm vhodný na vložení do šperku jako doplněk k většímu diamantu nebo i samostatně.

Velikost: 1,5 mm

Barva: G/H

Brus: Round

Váha: 0,0151

Čistota: SI

Cena: 289,- CZK

Diamant 2 mm, 0,032 ct

Krásný diamant vhodný do vložení do šperku buď jako doplněk k většímu diamantu nebo lze vložit samostatně.

Velikost: 2 mm

Barva: G

Brus: Round

Váha: 0,032 ct

Čistota: SI

Cena: 799,- CZK

Diamant 3 mm, 0,107 ct

Krásný diamant vhodný do vložení do šperku buď jako doplněk k většímu diamantu nebo lze vložit samostatně.

Velikost: 3 mm

Barva: G

Brus: Round

Váha: 0,107 ct

Čistota: SI

Cena: 2.600,- CZK

Diamant 4,1 mm, 0,3075 ct

Krásný diamant vhodný do vložení do šperku buď jako doplněk k většímu diamantu nebo lze vložit samostatně.

Váha: 0,3075 ct

Velikost: 4,1 mm

Barva: J

Brus: Round

Čistota: SI

Cena: 6.900,- CZK

 

Diamant 4,45 mm, 0,363 ct

Krásný diamant vhodný do vložení do šperku buď jako doplněk k většímu diamantu nebo lze vložit samostatně.

Váha: 0,363 ct

Velikost: 4,45 mm

Barva: I

Brus: Round

Čistota: SI2

Cena: 10.000,- CZK

 

Diamant 5,2 mm, 0,51 ct s AIG certifikátem

Krásný diamant vhodný do vložení do šperku buď jako doplněk k většímu diamantu nebo lze vložit samostatně.

Váha: 0,51 ct

Velikost: 5,2 mm

Barva: H

Brus: Round

Čistota: VS1

Cena: 31.500,- CZK

Diamant 0,51 ct s AIG certifikátem

  


Diamantový Garantovaný dluhopis 5 - 6 % p.a.

Chtěli by jste nadprůměrně zhodnotit Vaše volné finanční prostředky a při tom mít svou investici garantovanou? Máte špatné zkušenosti s obchodem na kapitálových trzích z důvodu časové náročnosti, nebo nedostatečné informovanosti? Hledáte konzervativní investici? Jste na správném místě, čtěte dál. Několik důvodů proč investovat s námi Eliminace rizika Zajímavý garantovaný výnos Zkušenosti na trhu s diamanty Zkušenosti licencovaných obchodníků na finančních trzích Diamant jako garance investice Záruka koupě diamantů skrze členy izraelské diamantové burzy Zázemí a zkušenosti nadnárodní společnosti s mezinárodní působností Využití dluhopisu jako platebního instrumentu Zhodnocování finančních prostředků na akciových a komoditních trzích je časově náročná aktivita nesoucí s sebou určitá rizika, která naším produktem přenášíme na nás a šetříme Váš čas. Spolupracujeme v této oblasti s několika významnými odborníky, z nichž každý je zaměřen na určitou komoditu, či segment trhu, a proto jsou schopni nám poskytovat maximum informací ze své oblasti zájmu. Díky tomu dokážeme dlouhodobě garantovat nadstandardní výnos 5% p.a.. Důležitou součástí našeho produktu je zástava v podobě certifikovaného diamantu, který je v držení klienta od doby koupě dluhopisu až do doby jeho vypořádání. Díky tomu je náš produkt jedinečný a jako jediný svého druhu 100% garantovaný. Po mnoha letech obchodování s diamanty, jsme se rozhodli uvést na trh tento produkt, díky kterému chceme mimo jiné diamanty představit širší veřejnosti. Vzhledem k pětileté splatnosti je investice do našeho produktu vhodná i pro podnikatele a právnické osoby. Vypořádání produktu jsme schopni zařídit po celém světě např. v Londýně, New Yorku, Tel Avivu a Hong Kongu.

Novinky:  

Na základě požadavků klientů jsme k 1.2.2017 vydali emisi dluhopisů bez individuálního zajištění, ale s vyšším zhodnocením 6% p.a., půlročním vyplácením zhodnocení a možností dluhopisy předčasně odprodat zpět. Bližší informace naleznete v rubrice Ke stažení, Emisní podmínky Dluhopis Booler Invest Limited 0217.

Druhou emisi individuálně zajištěných dluhopisů, za stejných podmínek jako u první emise, připravujeme k 1.4.2017.

Předobjednávky je možné učinit již nyní.

 

6.2.2017 Zahájili jsme prodej emise dluhopisů Booler Invest Limited 0217. K 15.3.2917 dojde k expiraci původní emise individuálně zajištěných dluhopisů, zbývá prodat několik málo kusů dluhopisů. Díky velkému zájmu a úspěšnosti připravujeme za stejných podmínek další emisi k 1.4.2017.

 

8.2.2017 Vzhledem k velkému zájmu o naše produkty jsme rozšířili naši působnost také na Slovensko a připravujeme zastoupení pro Polsko.

 

V měsíci květnu jsme začali projednávat nabídky developerských společností na zajištění našich emisí dluhopisů jejich projekty.Vzhledem k odlišnému předmětu podnikání tyto nabídky zatím zvažujeme,ale v případě zájmu investorů jsme schopni takto ručené emise vydat. Do konce května 2017 se /zatím v Opavě ČR/ otevře zastoupení pro Polsko,a již nyní registrujeme nečekaný zájem,a to hlavně o garantované emise. V jednání je nyní generální partner pro Něměcko,a zatím neoficiálně nás zastupuje partner v Curychu. A stále hledáme solidní reprezentanty v česku,polsku slovensku,švýcarsku,něměcku.A samozřejmě generální partnery v dalších zemích.Požadavky sdělíme na vyžádání,ale základ je buďto funkční kontaktní síť,nebo schopnost takovou síť reprezentantů vytvořit.

 

S radostí oznamujeme,že v řádněm termínu byly vyplaceny k 1.2.2018 ůroky z emise Dluhopis BOOLER INVEST limited 0217. K témuž datu byla vydána nová emise BOOLER INVEST limited na speciální vyžádání polského zastoupení. Již před loňskými vánocemi naše mateřská společnost začala s velkoobchodní činností v oblasti prodeje šperkových a investičních diamantů v české republice,následovat bude Polsko,Slovensko,a postupně další evropské země včetně Moldávie a Ukrainy. Tímto bych rád uvedl ,že výše zmíněný BOOLER DIAMONDS Llc je na světovém trhu s diamanty již rovných 10 let,a spolupracuje s největšími manufakturami,členy diamantových burz v izraeli a indii. Ještě bych se rád omluvil za přetrvávající nefunkčnost naší osmistovkové telefonní linky.Máme neustálé problémy s komunikací s operátorem,a bohužel se nám je zatím nepodařilo vyřešít.Občas funguje,občas nikoliv.Takže v případě nouze použijte prosím ostatní kontakty.Díky za pochopení.