VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

VCinvest Václav J. ČERVENÝ

***** Truth, Love & Friendship ******

Sběratelská Diamantová limitovaná edice.


Sběratelská Diamantová limitovaná edice.

Propojení excelentního alkoholu od vín až po whisky vyrobené v Čechách a na Moravě se skutečným diamantem umístěné v kartě .

Každá láhev bude mít svůj rodný list popisem o jaký alkohol se jedná,

i s popisem o vydavateli ony diamantové karty.

Karty budou barevně odlišeny a diamanty od 1,5mm /0,013ct až po 5mm / 0,47ct.

Ale také mohou být v brendu dle požadavku zákazníka.


Templářské sklepy Čejkovice.

Sanctus Victoria - Chardonnay, 2013 - Sur lie

BÍLÉ VÍNO SUCHÉ, POZDNÍ SBĚR

Barva vína je slámová až zlatavá. Vůně je výrazná, tvořená tóny kandovaného ovoce, vanilky a žlutého zahradního ovoce. Chuť je krémová až smetanová s typickou burgundovou chlebovinou a lehkým dotekem dubového dřeva. K vínu doporučujeme výrazné úpravy vepřového masa a hutné omáčky.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ :

Salón vín 2018 zlatá medaile

Salón vín 2017 zlatá medaile

Valtické vinné trhy 2017 stříbrná medaile

Král vín 2016 velká zlatá medaile

 

Diamond Collection - Chardonnay, 2016

BÍLÉ VÍNO POLOSUCHÉ, POZDNÍ SBĚR

Barva vína je světle zelená se slámovými odlesky. Vůně vína nás přivede na louku plnou květů a žlutého zahradního ovoce. Ve svěží a čisté chuti poté objevíme zelenou limetku, kiwi a lískový oříšek s dlouhou dochutí zakončenou pikantní kyselinou. K vínu doporučujeme ovocné saláty a kuřecí steak s broskví.

 

Sanctus Victoria - Pálava, 2016

BÍLÉ VÍNO POLOSLADKÉ, POZDNÍ SBĚR

Víno je mírně olejové konzistence, ve vůni se snoubí tóny kompotovaných mandarinek, citrusů, skořice a růží. Chuť je příjemně nasládlá, šťavnatá, připomíná kandované ovoce s jemnou kořenitostí v závěru. Víno doporučuje k sladkým desertům jako je tiramisu nebo palačinka s banánem a čokoládou.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ :

Národní soutěž vín VP podoblasti zlatá medaile

Cena: 1.300,- CZ


LIQUI B ZÁMECKÝ OVOCNÝ LIHOVAR BLATNÁ S. R. O.

Baron Hildprandt - limitovaná edice - stařená Slivovice 1998.

Ty nejlepší věci existují většinou jen v omezeném množství. To je i případ limitované edice Baron Hildprandt Hruškovice 1998 – ročníkového ovocného destilátu z osobních zásob mistra destilatéra Václava Šitnera. Z tohoto ročníku pro vás máme jen 600 lahví, stařenými ovocnými destiláty z rukou mistra ze Zámecké palírny Blatná – Václava Šitnera. Limitovaná edice vyrobená u příležitosti 100. výročí založení republiky.

Láhev číslo: 182.

 

BARON HILDPRANDT, HRUŠKOVICE 2002 LIMITOVANÁ EDICE.

Ročníková hruškovice z ovoce z jižních Čech v dárkové krabičce. Ty nejlepší věci existují většinou jen v omezeném množství. To je i případ limitované edice Baron Hildprandt Hruškovice 2002 – ročníkového ovocného destilátu z osobních zásob mistra destilatéra Václava Šitnera. Jakmile se tyto soudky tekutého zlata vyprodají, už nebudou. Z tohoto ročníku pro vás máme jen 600 lahví a zásoby se rychle ztenčují. Udělejte si radost stařenými ovocnými destiláty z rukou mistra ze Zámecké palírny Blatná – Václava Šitnera.

Láhev číslo : 56.

Cena: 3.000,- CZK


SVACH´S OLD WELL WHISKY

Svach’s Old Well Whisky Petr Vok Triple Wood. Petr Vok Triple Wood.

je první whisky z palírny Svach z nové Distillery Edition. Jde o řadu, v rámci které budou vycházet limitované edice whisky při různých speciálních událostech. Whisky Petr Vok Triple Wood byly použity tři různé sudy. Konkrétně se jedná o kombinaci whisky ze sudu po portském, bourbonu a moldavském dezertním víně kagor. Víno kagor se vyrábí z přezrálých hroznů odrůdy Cabernet Sauvignon. Celkem bylo vytvořeno 93 lahví této whisky, která byla lahvovaná s obsahem alkoholu 51,9%. Já měl pro recenzi verzi trochu silnější, s obsahem alkoholu 60%. Primárně byla whisky určená pro členy klubu Old Well whisky.

Láhev číslo: 72.

 

SVACH´S OLD WELL WHISKY STAŘENO V SUDU PO VÍNĚ KAGOR LIMITOVANÁ EDICE Svach´s Old Well Whisky.

byla destilována ze sladového ječmene a stařena v 50L panenských vypalovaných sudech a v 50L sudech po aromatickém víně Kagor. Kouřová whisky 63,4% alc. Doporučujeme rozkápnout kapkou vody pro zvýraznění chuti a aroma.

Láhev číslo : 195.

 

SVACH´S OLD WELL WHISKY GREEN ROSE LIMITOVANÁ EDICE

Druhá lahev z limitované edice Páni z Růže věnovaná Českému Krumlovu - Zelená Růže . Jedná se o whisky která zrála v sudu po americkém bourbonu a následně v sudu po River Dogu Rumu ze Svachovky . Lihovitost je 58,7 % .

Láhev číslo : 195

Cena: 3.300,- CZK


TREBITSCH HOLDING SE

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40%

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% - jednodruhová sladová whisky zrající v dubových sudech nejméně 3 roky.

 Díky unikátnímu výrobnímu postupu jsme stvořili charakter velice jemné a podmanivé chuti. Kromě základních chutí obilného zrna a nakouřeného sladu máte nyní možnost rozvíjet své chuťové fantazie do nekonečné šíře. Tělem chuťového vjemu jsou tóny travnaté louky provoněné vanilkou a karamelem. V druhém sledu nastupují silné ovocné tóny. Závěr patří příjemnému dozvuku hořké čokolády. Celkový dojem je plně smetanový s nutkáním chuťový zážitek znovu opakovat. Ale pokud tam cítíte něco jiného, vůbec nám to nevadí!

 

Double barrel aging Nicaragua Rum 40% 

VÝRAZNÉ RUMOVÉ AROMA S TÓNY TROPICKÉHO OVOCE A KARAMELU

Základem je naše nenakuřovaná 40% original single malt whisky, kterou staříme v nových dubových sudech čtyři roky. Následně je uložena na dobu jednoho roku do 195litrových sudů z bílého severoamerického dubu, které ve svém počátku sloužily ke staření bourbonu. Následně putovaly do Nikaraguy, ke staření těžkých sladkých rumů. Pro dostaření jsme vybrali sudy od rumu zrajícího 25 let klasickým způsobem. Dostaření v těchto sudech dodává naší whisky dlouhé jemné tělo s výrazným rumovým aroma s tóny tropického ovoce a karamelu. Whisky je celkově zakončená vanilkovo-skořicovou hlavou doznívajicí v intenzívní vůni nové kůže. Barva: lesní med, nově vyčiněná kůže Vůně: příjemné rumové aroma s převládající vůní třtinového cukru a jemně kořeněnými tóny Chuť: hřejivý destilát s charakterem rumu snoubící se s velmi jemnou sladkostí čokoládových pralinek.

Láhev číslo : 133.

Cena: 2.500,- CZK