Kouzlo Ameriky

25.01.2024

FOUR ROSES DISTILLERY LLC 

FOUR ROSES  začaly milostným příběhem z roku 1888Všechno to začalo s manželským návrhem a korzetem čtyř růží ... Prozkoumejte příběh o tom, jak romantické gesto rostlo, aby pomohlo vytvořit jednu z nejoblíbenějších Bourbonových značek na světě.


Four Roses je značka bourbonu, která byla nejprodávanější ve Spojených státech v letech 1930, 1940 a 1950. Four Roses je označovaný za nejlehčí a nejjemnější americký bourbon. Vyrábí se z tradičních surovin v samém srdci státu Kentucky, ve městě Lawrenceburg, již od roku 1888. Dnes se značka soustředí výhradně na výrobu Four Roses Kentucky Straight Bourbon Whiskey, který je dodnes velmi oblíbený a hojně prodávaný.


88. Kongres Spojených států amerických se v roce 1964 usnesl, že je Bourbon whiskey "charakteristický produkt Spojených států, odlišný od ostatních typů alkoholických nápojů ať zahraničních, nebo domácích a… musí vyhovovat nejvyšším standardům…" K těmto standardům patří, že se musí vyrobit nejméně z 51 % z kukuřice a zrát alespoň 2 roky ve vypálených sudech z dubu.

V naší nabídce si můžete vybrat z nejlepšího amerického bourbonu značky Four Season. Tento bourbon je opravdu velmi lehký a jemný.

Four Roses 0,7

l vás překvapí svojí ráznou, ale zároveň jemnou chutí čerstvého ovoce (ovoce, hruška).

Four Roses Single Barrel

se stačí z jednoho sudu, což činí každou láhev originální. Má ucelenou příchuť, kdy je možné si vychutnat zralé švestky a třešně. Její kořenité aroma doprovází kakao a javorový sirup.

Four Roses Small Batch

se vyrábí ručně. Master Distiller vybere 4 originální zralé bourbony a v malé várce je spojí do dokonale vyvážené směsi. Tento bourbon vás překevapí bohatě kořeněnou chutí s nádechem karamelu a sladkého dubu

Thomas Dyntar Distillery s.r.o.

Original Trebic Whisky Straight Corn | 47% | 0,5 l

První American style whisky.

Směs kukuřice, pšenice a jedné tajné ingredience (žita) tři roky v dubovém sudu z

Amerického bílého dubu.

V Americe by to nazvali Bourbonem.

Battle No. 5822

To Třebíč ještě nepila!

Tomáš Dyntar - zakladatel a distillery master Original Trebic whisky