Naše služby

Investice & investiční příležitosti.

Investiční diamanty jsou dodávány ve spolupráci s partnery. BOOLER DIAMONDS LLC dodává pouze nekonfliktní diamanty /Kimberlijský proces/ s mezinárodně uznávanými certifikáty GIA, EGL. Menší diamanty než 0,47ct mohou mít certifikát naší společnosti norem GIA, nebo ruských norem. Stejně tak na přání zákazníka můžeme k certifikátům GIA, EGL...., vystavit certifikát v ruské normě. Společnost Moshe Namdar & Co má globální působnost a podílí se na světových trzích s největším spotřebním a diamantovým šperkem, od USA po Evropu až do Asie. Jak můžete očekávat od diamantové společnosti s globálním rozměrem, Moshe Namdar & Co Ltd se účastní významných výstav po celém světě. Mezi ně patří Hong Kong Gem and Belear Fair, JCK Show v Las Vegas a mnoho dalších. Novinky: Již před loňskými vánocemi naše mateřská společnost Booler Diamonds LLC ,začala s velkoobchodní činností v oblasti prodeje šperkových a investičních diamantů v české republice,následovat bude Polsko,Slovensko,a postupně další evropské země včetně Moldávie a Ukrainy.
 

Diamantové zlaté šperky.

Když kupujete diamantový šperk, většina zákazníků se spokojí s tím, že je v něm zasazen diamant. Už nezkoumají, jakou má kámen barvu, oheň , brilanci, kvalitu brusu, která nám hodně napoví, jakou má čistotu, která má vliv na jeho třpyt a jestli jeho celková kvalita odpovídá kupní ceně. DIAMANT není jen krásný, je to i investice. Buďte za svoji investici zodpovědni a nakupujte tam , kde dostanete to nejlepší, co si zasloužíte.Tam, kde si můžete SVŮJ diamant prohlédnout. Kde si vyberete, TEN, který bude pro Vás nejlepší. A věřte tomu, že ho mezi těmi ostatními poznáte. A potom budete hrdi na sebe i na svou volbu, i na to, že jste udělali dobrý obchod. A jedna ne nedůležitá poznámka. Diamant, který je již zasazen ve šperku, vám už neprozradí ,kolik má karátů, barvu ani čistotu, aniž byste ho vyndali. Pak již musíte jen věřit, že jste dobře nakoupili. V případě , že jste šperk dostali jako dárek, prosím tyto z b y t e č n é maličkosti neřešte .To je samozřejmě investice zcela jiného charakteru.
 

Sběratelská Diamantová limitovaná edice.

hlavní myšlenkou je podtržení okamžiku ke kterému načneme onu či tamtu láhev a aby bylo zachováno kouzlo onoho okamžiku.

Propojení excelentního alkoholu od vín až po whisky vyrobené v Čechách a na Moravě se skutečným diamantem umístěné v kartě .

Každá láhev bude mít svůj rodný list popisem o jaký alkohol se jedná,

i s popisem o vydavateli ony diamantové karty.

Karty budou barevně odlišeny a diamanty od 1,5mm /0,013ct až po 5mm / 0,47ct.

Ale také mohou být v brandu dle požadavku zákazníka.

 

Diamantové dárkové karty s certifikáty.

Diamantové dárkové karty obsahující diamanty s certifikáty od společnosti BOOLER DIAMONDS LLC která dodává pouze nekonfliktní diamanty /Kimberlijský proces/ s mezinárodně uznávanými certifikáty GIA, HRD, IGI, EGL a další. I menší diamanty než 0,47ct mohou mít certifikát. Všichni naši dodavatelé jsou členy diamantových burz! Na těchto kartách může být vyobrazeno i Vaše logo společnosti dle Vaší předlohy. Preferujeme přímý kontakt s klientem, abychom mohli najít nejlepší variantu diamantu pro jeho potřeby. S ohledem na strukturu našich společností můžeme garantovat skutečně nejlepší cenu na trhu a individuální servis po celém světě. Snažíme se vybudovat síť externím partnerů, na které se můžeme spolehnout a můžeme je doporučit. Jejich prostřednictvím jsme schopni Vám předat naše zboží, které si můžete osobně zkontrolovat. Naše filozofie "Diamant může být dostupný opravdu pro každého!
 

Prémiový rukodělný alkohol

Vína s historii z oblastí Čejkovice, Vracov či Kurdějov.
Nesoucí odkaz Templářských rytířů, pánů z Lipé či odkaz sv. Václava a zakladatele Templářského družstva.
Medovina z Východních Čech kde také zrála v dubových sudech po víně jako whisky.
V duchu Skotska whisky jak nakuřované či nenakouřené z Jižních Čech a Vysočiny.
Bourbon z Ameriky ze  srdce amerického státu Kentucky, ve městě Lawrenceburg
Ovocné pálenky i stařené od mistrů lihovarníků z Jižních Čech a Vysočiny.